Alone against all. Against myself. Forever. Like a stray dog.

Leden 2013

R&R 01

30. ledna 2013 v 12:12 | Tume Kiilas |  Tales

Krev pomalu plnila spáry mezi zářivě bílými dlaždicemi. "Kde je?" Dva kužely světla brouzdaly koupelnou. "Teď to tady bylo!" První ze stínů vykoukl z koupelny a prohlédl chodbou ke schodišti. V tváři se mu objevilo cosi jako znepokojení. "Ksakru." "Bude nahoře." Druhý nespouštěl oči z mladíka visícího na řetězu provlečeném okenní mříží. Byl na sebe patřičně hrdý. Mezitím první vyměnil zásobník u Scorpiona. "Jdu tam." Vplížil se do chodby a zamířil ke schodům. Omítka opadaná z prostřílených zdí křupala pod podrážkami a vzduch plný prachu nepříjemně škrábal v krku. Vyšel do prvního patra a za doprovodu mohutného šramotu se jal prohledávat pokoje. Druhý zůstal stát vedle mrtvoly. Kouřil cigaretu a prohlížel si svou práci. Hluboké rýhy okolo zápěstí, rudočerné čáry od horkého kovu a desítky ran po celém těle. Prostě krása. Pruhy zaschlé krve se táhly všude okolo. Na tváři mu zasvítil úsměv a někde hluboko uvnitř ucítil teplý závan uspokojení. Pak sklouzl pohledem na hodinky. 3.20. Akorát tak čas to tady skončit. Otočil se ke dveřím a zpola zaschlá krev zamlaskala pod podrážkami těžkých bot. Najednou se z patra ozvala tupá rána, následovaná další a další. To už se rozeřval i scorpion. Stín obklopila série ohlušujících ran. Pak nastalo naprosté ticho. Stín v koupelně, teď již klečící v kaluži cizí krve, jako kdyby ohluchl. To co přišlo pak, by bylo moc i na mnohem otrlejší lovce. Nelidský řev se rozléhal domem a z lovcových uší začaly vytékat pramínky krve. Následovalo cosi vzdáleně připomínající výstřel. Pak opět nastalo ticho.
Muž bez váhání vyběhl na chodbu a prudce zatočil ke schodům. Divoce kolem sebe máchal glockem a baterkou. Přesně ve chvíli, kdy zatočil ke schodům, ho do obličeje udeřila pěst svou tvrdostí připomínající spíše železnou tyč. Ozvalo se křupnutí za vteřinu následované tupou ránou.

Lidi jsou čím dál tim měkčí. I tihle upravení.
Obešel jsem ležící černou uniformní postavu a došel do koupelny. Chlapec visící na řetězech pootevřel jedno oko. "Čau brácho. Dost že jdeš. Už mi začínala bejt zima." Ušklíbl se.
"No jo prosimtě." Dvěma trhnutími jsem přetrhl řetězy a kolega mi spadl k nohám. "Kreténe."
Začal si oblíkat prostřílené a zakrvácené kalhoty. "Moc ti toho nezbylo." Zvedl jsem cár hadrů, který by dříve mohl být trikem. "Hajzly, zrovna tohle sem měl rád." Zamračil se a sáhl po kabátu, který to jako jediný přežil bez větší újmy na zdraví, tedy spíš na vzhledu. Vyšli jsme na chodbu.
"Co se dělo nahoře, že ti to tak trvalo?" Ray se zastavil u ležícího lovce a nechápavě zavrtěl hlavou. "Ále, nějak se mu nechtělo umřít." Ušklíbl jsem se a hlasitě písknul. Ze schodů se přiřítila šedočerná chlupatá koule a zastavila se před námi. "Padáme." Zamířil jsem ke dveřím. "Počkej! Tys ho vzal s sebou? Dyť sme se jasně domluvili, že je to moc riskantní!"
"No jo prosimtě.."


R & R

30. ledna 2013 v 12:03 | Tume Kiilas |  TalesKapitola 8.NEWCo to?

Zatím bez názvu, nechávám tedy pracovní identifikátor R&R.
Jsou to útržky děje, které snad postupně dají nějaký spád. Už pár týdnu se mi "válely" na disku a řekla jsem si že je vystavím. Původně měly ty kousky dát dohromady jeden obsáhlejší projekt. To bohužel nevyšlo. Pak mě ale inspirovala Melody a její systém(http://blogtenten.blog.cz - Aisu Maiden) Tak se pokusím pokračovat tímto /i když poněkud modifikovaným/ směrem.
EDIT/15.2./ - Konečně mám představu o tom jak bude příběh pokračovat. Nechte se překvapit.


O čem?
Nebudu vám samozřejmě vykládat děj. A vzhledem k tomu, že ho část ještě ani sama neznám, ani nemůžu. Co vám ale můžu prozradit, že na rozdíl od většiny mé tvorby toto nebude osobní. Doufám.
Jinak příběh samotný je o dvouch mladících, genetice, fantazárnách, fufatým pejskovi a neřestech.

Detroit Metal City

29. ledna 2013 v 11:15 | Tume Kiilas |  Anime
Tip na tohle anime jsem dostala jak jinak než od Trixie. Téma, zápletka a celkově nápad je velice dobrý, v některých částech možná až přílíš zlehčený. Uznávám, existují i typy lidí, které by toto mohlo pohoršit :D Osobně bych asi neměnila. Anime je navíc ještě velice povedené po stránce hudby :-)

Krauser-san


Mangy

29. ledna 2013 v 8:31 | Tume Kiilas |  Mangy
Stejně jako u anime jsem napíšu pár postřehů ohledně mang,. které jsem měla tu čest přečíst.
Berte to spíše jako můj osobní názor, než jako objektivní kritiku :-)Kategorie stvůry

Gravitation

Anime

29. ledna 2013 v 8:29 | Tume Kiilas |  Anime
Tady najdete pár osobních rezencí /spíše vyjádření mého názoru/ na jednotlivá anime.
Pravda, moc jsem jich neviděla, ale času je dost, ne?


Sword Art Online

Kuroshitsuji

Ouran Highschool Host Club

Gravitation

Claymore

I stare as time goes by in front of my life..

26. ledna 2013 v 19:59 | Tume Kiilas |  Diary
Dlouho jsme se neozvali, ale teď je konečně čas. Pár věcí je za mnou. Povedlo se mi nějak dát školu, vytáhnout 5 pětek který jsem měla mít. A nakonec mám i vymyšlený cosplay, tedy pokud vyřeším dva problémy, ale jak se zdá, zas až takovej problém by to být neměl. Zas mizím. Musím ustoupít svým literárním potřebám. Bye

Peow. . . .

7. ledna 2013 v 1:51 | Tume Kiilas |  Diary
Novinky? Zřejmě ne. Krom toho že vánoce stály tak nějak za hovno a všechno se dokázalo tak geniálně podělat... Někdy jsem ráda že žiju jenom jednou, protože tohle si zopáknout tak už nevim. Opět sem podělala co sem mohla. Jsou věci který nechápu. Je mi smutno... Pořád. Existují jen dva kteří mě drží nad vodou. Proč.. Ale dost depkaření. Konečně jsem docílila několika věcí a ejhle najednou se člověku žije o něco líp. Ale co vám budu povídat. Kuroshitsuji je perfektní, metal je perfektní, brácha je perfektní, černý camelky jsou perfektní. Můj svět stále funguje!