Alone against all. Against myself. Forever. Like a stray dog.

Červen 2013

"Zas ráno..?!"

20. června 2013 v 20:21 | Tume Kiilas
Každý to známe...
Bodavá bolest hlavy, nepříjemný pocit v ústech a žaludek na dranc..Nevrlost a často i vyčerpání. Kocovina? Pro některé pocit párkrát do roka, pro jiné denní chléb. Tyhle dvě skupiny obvykle mají i rozdílné reakce na kocovinu druhých. Jedni se vám vysmějí s tím, jak jste hloupí a druzí s vámi hluboce soucítí. Bohužel valná většina si vybere možnost číslo jedna.
Dále existuje ještě jedna skupina. Rusové. Nechci být zlá nebo rasistická, ale můj velice dobrý kamarád, ruského původu, je schopen vypít i několik litrů "tulamórky" (jak říká), tvrdě usnout a ráno se v pět hodin probudit s úsměvem na tváři a odebrat se do školy. Pravda.. už několikrát jsem mu tuhle vlastnost záviděla. A je to právě on, kdo se mi po ráno obvykle vysmívá. Zmetek ruská xD Naštěstí mě mé životdusící kocoviny odnaučili pít, což mě, logicky, kocoviny i výsměchu zbavilo... ;) Přeji všem o něco příjemnější probouzení ...

Just fuck up .. -.-

13. června 2013 v 22:54 | Tume Kiilas |  Diary
No jo.. tak se po sto letech zase hlásim.
Skoro mám pocit že svůj milovaný deníček zanedbávám. Částěčně proto, že je to pravda a částěčně taky protože zanedbávám absolutně všechno. Sešlo se mi totiž pár moc fajnových aktivit jako je dohánění známek na konci roku, učení se na rozdílové zkoušky protože přecházím na jinou školu a k tomu se snažim mít nějakej ten sociální život. Co se torby týče, zanedbávám vás též. Rozepsala jsem další part R&Rka, ale nějak se mi stále nedaří ho kokončit. Nejvíc frustrující je bohužel fakt, že moje věci absolutně nikdo něčte. To by samo o sobě nebyl takový problém, horší je, že jsem příšla i o korektory.. Ano o všechny 3. Nechápu jak se mi to povedlo, ale je to tak. Ale mám i jednu kladnou novinklu. Zmínila jsem se před bývalým spolužákem ze ZŠ ze shánim někoho šikovného kdo mi nakreslí ilustrace k R&Rku.. A on se nabídl. Moc mu věřim. Doufám že budu mít alespoň co přidat.
Tak se mějte děcka... mizim zpět k Perské literatuře.. Bye